Akceptacja zgłoszenia klienta - co warto wiedzieć

Nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym

Serwis MojeBiuro24.pl pozwala przedsiębiorcą na skorzystanie z usług księgowych biur rachunkowych dostępnych w katalogu biur rachunkowych online.

Dokonanie wyboru biura rachunkowego przez przedsiębiorcę zostało szerzej opisane w artykule: Wybór biura rachunkowego - nowy użytkownik

Biura rachunkowe posiadające konto w systemie MojeBiuro24.pl, po opłaceniu 5 pakietów za użytkowanie systemu, mają możliwość stworzenia własnej wizytówki biura, która będzie widoczna w katalogu firm świadczących usługi księgowe za pomocą serwisu. Dzięki temu klienci poszukujący dla siebie biura rachunkowego mogą z łatwością znaleźć oraz wybrać biuro spośród ofert, które będą zamieszone na stronie.

Więcej na temat tworzenia wizytówek biur rachunkowych w systemie wyjaśnia artykuł: Wizytówka reklamowa biura rachunkowego 

Akceptacja zgłoszenia klienta

W przypadku, gdy przedsiębiorca korzystający z serwisu wFirma.pl wysłał zgłoszenie z informacją o chęci nawiązania współpracy wybranym biurem rachunkowym dostępnym w katalogu biur rachunkowych online, szef danego biura po zalogowaniu się na swoje konto otrzyma powiadomienie o nowym kliencie.

Wszystkie powiadomienia widoczne są także w zakładce START » WIADOMOŚCI » WIADOMOŚCI SYSTEMOWE.

Firma nowego klienta biura rachunkowego znajduje się w zakładce FIRMY » OCZEKUJĄCE.

W celu akceptacji lub odrzucenia zgłoszenia klienta należy zaznaczyć firmę, a następnie wybrać jedną z opcji:

  • zaakceptuj podłączenie pod biuro,

  • odrzuć podłączenie pod biuro.

akceptacja zgłoszenia klienta

Akceptacja zgłoszenia klienta przez biuro rachunkowe powinna nastąpić po podpisaniu umowy z klientem o świadczeniu usług księgowych.