Ulubione - lista najczęściej wybieranych akcji

Funkcja ULUBIONE została stworzona aby maksymalnie usprawnić pracę użytkowników serwisu (zarówno księgowych, kadrowych, opiekunów jak i klientów) oraz zwiększyć efektywność pracy poprzez umożliwienie m.in. wprowadzenia wydatku, wystawienia faktury czy wygenerowania druków z każdego miejsca w systemie bez konieczności przechodzenia do odpowiednich zakładek.

Po kliknięciu w ikonę, która znajduje się po prawej stronie okna, użytkownik może m.in.:

Ulubione - ikona gwiazdkiUwaga!
Ostatnio używanych akcji można używać z dowolnego miejsca w systemie, wystarczy jedynie kliknąć w ikonę gwiazdki, dzięki czemu pojawią się najczęściej używane funkcje.

W momencie, gdy pojawi się lista z ulubionymi funkcjami należy kliknąć w wybraną, a pojawi się odpowiednie okno.

Zarządzanie listą ulubionych akcji

Istotne jest również to, że użytkownik może stworzyć własną listę ulubionych czynności. W tym celu należy kliknąć w ikonę gwiazdki, a następnie skorzystać z opcji Zarządzaj skrótami.

Ulubione - zarządzaj akcjami

W kolejnym kroku pojawi się okno, w którym użytkownik może spersonalizować listę skrótów, przenosząc je z kolumny Dostępne akcje do kolumny Aktywne akcje.

Ulubione - przydatne akcje

Po przeniesieniu poszczególnych funkcji do części Aktywne akcje należy kliknąć w opcję Zapisz.

Ulubione a uprawnienia użytkowników

Każdy z użytkowników konta może korzystać z funkcji ulubione, przy czym należy pamiętać, że każdy z nich ze względu na różne uprawnienia będzie miał dostęp do określonych funkcji. Aby ograniczyć dostęp wybranym użytkownikom do niektórych funkcji w systemie, szef biura może skorzystać z systemu uprawnień użytkowników.Uwaga!
Skróty z ikoną kłódki oznaczają, że użytkownik nie ma dostępu do danej funkcji. Ograniczony dostęp może mieć np. przedsiębiorca.